Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Základní školy a mateřské školy Oloví
Základní škola a mateřská škola Oloví, p.o.

Velikonoce ve škole

Velikonoce ve škole 1

U příležitosti těchto významných svátků jsme připravili kulturně-vzdělávací program se žáky deváté, osmé a sedmé třídy.

V úvodní části programu zarecitovala velmi pěknou báseň žačka páté třídy Karin Šramková. Paní učitelka E. Pavlíčková provedla žáky soutěží RISKUJ, která prověřila znalost k Velikonocům. V závěrečném bloku programu si žáci zasoutěžili v disciplinách, které byly zaměřeny k tématu. Každá třída si odnesla do třídy upečený mazanec a všichni společně toto tradiční velikonoční pečivo ochutnali. Za upečené mazance moc a moc děkujeme kuchařkám ze školní jídelny, které velmi ochotně pomohly. Mazance se jim moc povedly a všem chutnaly. Pochvala patří žákům deváté třídy za pomoc při celé organizaci programu. Přiložené fotografie dokládají hezkou akci.

Mgr. M. Kamasová

Datum vložení: 4. 4. 2024 8:22
Datum poslední aktualizace: 6. 4. 2024 7:23
Autor: Správce Webu

Základní škola

Školní por. pracoviště

Úřední hodiny:
Po–Pá  7:30–14:00 nebo dle domluvy

Podpora školy pro rodiče a děti:

školní psycholog:  
mdudasiu@zsolovi.cz

speciální pedagog: 
sutah@seznam.cz

výchovný poradce:  
hasvo@seznam.cz

Ovoce a zelenina do škol

Mohlo by Vás zajímat