Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Základní školy a mateřské školy Oloví
Základní škola a mateřská škola Oloví, p.o.

Návštěva sedmáků na MěÚ Oloví

Návštěva sedmáků na MěÚ Oloví

Škola i letos pokračuje v tradici setkávání žáků s představenstvem MěÚ Oloví.

Na úřadě byli sedmáci s doprovodem přivítáni panem starostou, který nás uvedl do obřadní síně, kde žáci přednesli zástupcům úřadu program. Projekt o historii Oloví zajímavě prezentovala Valerie Kotlárová. Poté se ujala  žáků paní matrikářka a žáky připravila na svatební obřad. Vybraní snoubenci z  řad třídy si proslechli projev nové starostky, řekli si své ANO a proběhla i výměna prstýnků s podpisy svědků. Divadlo sklidilo potlesk přítomných. Starostovi byla předána vlastnoručně vyrobená privilegia králů a královen z řad sedmáků. V besedě na téma, co by chtly děti v Oloví vybudovat, toho pan starostě moc dětem neslíbil... ale někdy možná. V závěru návštěvy byla prohlídka archivu a místnosti úřadu. Připravenou akci hodnotíme jako velmi zdařilou a děkujeme panu starostovi za spolupráci s námi.

Zapsala Mgr. M. Kamasová, doprovod žáků paní asistentka třídy M. Zechnerová

Datum vložení: 28. 6. 2024 15:14
Datum poslední aktualizace: 28. 6. 2024 15:20
Autor: Správce Webu

Základní škola

Školní por. pracoviště

Úřední hodiny:
Po–Pá  7:30–14:00 nebo dle domluvy

Podpora školy pro rodiče a děti:

školní psycholog:  
mdudasiu@zsolovi.cz

speciální pedagog: 
sutah@seznam.cz

výchovný poradce:  
hasvo@seznam.cz

Ovoce a zelenina do škol

Mohlo by Vás zajímat